Hakkımızda

ESDEH Perde Sistemleri, Beş Kuşaktır İç Mekan Perde Sistemlerinin Üretimi, Pazarlaması, Satışı Ve Satış Sonrası Hizmetlerini Sunan Köklü Bir Firmadır.

Bilecik İli, Bozüyük Organize Sanayi Bölgesinde 2200 M2 Kapalı Alanda, Aylık 80 000 M2 Üretim Kapasitesine Sahip ESDEH, Mevcut Deneyimi Ve Kapasitesi İle Türkiye'nin Sayılı Firmaları Arasında Yer Almaktadır.

 Esdeh Perde Sistemleri, En Kaliteli, En Estetik ve Trend Ürünleri, En Uygun Fiyatlarla Satışa Sunmaktadır. Müşteri Memnuniyetini İlke Edinen Esdeh, Satışa Sunduğu Ürünlerle İlgili Her Türlü Desteği Sağlamaktadır.
 

 

Eskişehir (Tunalı Mahallesi Sakarya-2 Caddesi No:66/A Tepebaşı - Konum İçin Tıklayın) ve Bozüyük (4 Eylül Mahallesi 822. Sokak No:7 - Konum İçin Tıklayın) Fabrika Satış Mağazaları İle Siz Değerli Müşterilerine En Kaliteli Hizmeti Vermeye Devam Etmektedir.

 

Müşterilerinin Memnuniyetini İlke Edinen ESDEH Perde Sistemleri, Modern Teknolojik Altyapısı, Bilgi Birikimi Ve Tecrübesi İle Yenilikçi Anlayışı Harmanlayarak Stor Perde, Zebra Perde, Dikey Tül Perde, Plicell Perde, Fon Perde, Tül Perde Ve Tül Stor Perde Üretimine, Yüksek Kalite Standartları Doğrultusunda Devam Etmektedir.

 

İpliğinden Dokumasına Kadar Geçen Süreçleri Yakından Takip Eden ESDEH, Kusursuz İmalatı Kendisine İlke Edinmiştir.

 

İnovasyona Açık, Sürekli Araştıran, Analiz Yapan, Geçmiş Tecrübeleri Ve Yüksek Teknolojiyi Birleştirmeyi Hedef Alan ESDEH, AR-GE Çalışması İle İmalatına Karar Verilen Ürünlerin Laboratuvar Testleri Ve Kalite Kontrolünü Sağlayarak Üretim Yapmaktadır.

 

Teknolojinin Getirdiği Tüm Yenilikleri Bünyesinde Hizmete Dönüştürerek Geleceğe Yatırımlarını Eksiksiz Olarak Tamamlayan ESDEH, Bu Entegrasyon Sayesinde Bugün Dünya Üzerinde Çeşitli Pazarlarda Kendisine Yer Edinmiştir.

 

Sahip Olduğu Güçlü Organizasyonel Yapısıyla, Ürünlerini Türkiye’nin Her Bir Noktasına En Kısa Sürede Özenle Ulaştırmaktadır. Aynı Zamanda Dünyanın Dört Bir Köşesine Satış Ve Pazarlama Hizmeti Sunabilmektedir.

 

ESDEH Perde Sistemleri, Profesyonel, Gelişime Açık Ve Hizmet Odaklı Genç Bir Ekiple Çalışmaktadır.

 

ESDEH Perde Sistemleri, Üretim Süreçlerinde Solvent Ve Benzeri Kimyasalları İçermeyen, Doğaya Ve İnsan Sağlığına Zararsız Boya Ve Materyaller Kullanmaktadır.

 

Beklentileri Fazlasıyla Karşılayacak, Dayanıklı, Kaliteli Ve Estetik Ürünleri, Müşterilerinin Talepleri Doğrultusunda, Gerek Özel Ölçülerde, Gerek Kullanıma Hazır Standart Ölçülerde Özenle Hazırlayarak, Rekabetçi Fiyatlarla En Makul Sürede Müşterilerine Sunmaktadır.

SSL Secure, Visa, Mastercard, Troy, American Express

© 2019 Esdeh Perde Sistemleri Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Whatsapp Destek Hattı
Haftaiçi 09:00-17:30 Arası